Agilitowa majówka 2018 w Juhuu

Agilitowa majówka 2018 w Juhuu

92   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Agilitowa majówka 2018 w Juhuu

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Luzino

Datum

Datum
01 Mai, 2018
Start
10.00
Ende
16.00
Datum
03 Mai, 2018
Start
10.00
Ende
16.00

Agilitowa majówka 2018 w Juhuu

Zapraszamy na agilitową majówkę w Klubie Juhuu! Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących lub średniozaawansowanych. Treningi będzie prowadzić Agata Dąbrowska, założycielka i właścicielka Klubu Juhuu.

O Agacie: - absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, dyplom uzyskałam w 2008 roku, - studia podyplomowe "Psychologia zwierząt" na SWPS w Warszawie Od 2011 roku trenuję agility, najpierw z moją pierwszą suczką border collie Azją. W 2015 rok zostałam właścicielką małej Bailee, którą również przygotowuję do startów.

W latach 2011-2013 uczestniczylam z Azją w czterech kursach Silvi Trkman - Puppy class, Advanced Tricks, Agility Foundations, Handling class. Silvia wielokrotnie wygrała Mistrzostwa Świata Agility W latach 2014-2015 odbywałam wiele treningów z Moniką Rylską, znakomitą trenerką, reprezentantką Polski na Mistrzostwach Świata Agility oraz medalistką biegów indywidualnych na MŚ. Miałam okazję również ćwiczyć z Iwoną Gołąb, Beatą Luchowską, Magdą Łabieniec oraz innymi polskimi zawodnikami. Obecnie moim stałym trenerem jest Tomek Jakubowski, z którym spotykam się regularnie na treningach u nas w klubie jak i u Tomka w Warszawie. Trenowanie teamu pies-przewodnik jest dla mnie wielką pasją, ogromną przyjemnością. Staram się przekazać swoją wiedzę w jak najlepszy sposób. Niezmierną radość sprawiają mi sukcesy moich podopieczych na treningach i zawodach :)

Treningi: Do dyspozycji mamy ogrodzony trawiasty plac, hopki pcv oraz tartanowe strefy. Zapewniamy cudową atmosferę, przekąski oraz napoje :)

Cena: treningi: 60 zł/dzień

Jest możliwość noclegu na miejscu - cena 80 zł/dobę wraz z psem Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQyBNJRH-5NJ-ebem2wwmXYg6it6oNhckwMBmOdIO2NVQw2w/viewform?usp=sf_link

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.