Agility Rules I

Agility Rules I

47   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Annówka, Żelazka 1, 62-100, Wagrowiec, Poland

Datum

Datum
06 August, 2018
Start
9.00
Ende
18.00
Datum
10 August, 2018
Start
9.00
Ende
18.00

Agility Rules I

Myślę, że Moniki i Magdy nie trzeba wiele przedstawiać. Są to jedne z najlepszych polskich zawodniczek oraz trenerek i razem będą prowadzić dla was szkolenie!

Moniki słów kilka o sobie: Pracę z psami zaczęłam w 2004 roku od rozwiązywania tajemnic umysłu mojej dalmatynki Blue. Było ciekawie i wesoło, więc wsiąkłam w agility i zaczynam właśnie przygodę z trzecią już suczką border collie. Nasze dotychczasowe osiągnięcia to Top Agility Dog 2011 i 2013, Mistrz Polski 2011, brązowy i złoty medal za bieg Agility Indywidualne na Mistrzostwach Świata 2014 i 2015, złoty medal Indywidualny i Drużynowy na Mistrzostwach Ameryki i Karaibów 2016. Wierzę w proste, konsekwentne zasady handlingu, dzięki którym osiągniemy pełne porozumienie z naszym psim partnerem na torze.

Tremin: 06-10.08.2018

CENA: 1150 zł - team (5 dni szkoleń, 5 śniadań, 4 obiado-kolacje, napoje oraz możliwość noclegu od dnia zajęć) 750 zł - dodatkowy pies biorący udział w zajęciach 650 zł - osoba towarzysząca/ wolny słuchacz

Ilość miejsc: 10 teamów

Miejsce: Zielona, gęsta, annówkowa trawka Pokoje gościnne są 3-4 osobowe adres do GPS: Żelazka 1 k/Czekanowa 62-100 Wągrowiec

UWAGA! Do Annówki zapraszamy już dzień przed zajęciami ale po 18.00 - nie ma możliwości wcześniejszego zakwaterowania. Niestety z powodów organizacyjnych nie ma możliwości wyjazdu dzień po zajęciach. WAŻNE! 1. Psy muszą umieć przebywać w klatkach, nie mogą być agresywne do innych psów i ludzi! (Jeżeli pies ma z czymś problem, napisz. Postaramy się go rozwiązać, jeżeli będzie to w naszej mocy.) 2. Psy agresywne zostaną odesłane ze szkolenia bez zwrotu pieniędzy. 3. Jest możliwość trenowania z dwoma psami na zmianę w cenie jednego szkolenia. 4. Jest możliwość zabrania ze sobą bezpłatnie dodatkowego jednego psa - proszę o informację w formularzu. 5. W razie rezygnacji, możliwy zwrot pieniędzy jedynie znajdując osobę na swoje miejsce. 6. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział za pisemną zgodą rodziców. Osoby poniżej 16 roku życia muszą być pod opieką osoby pełnoletniej (rodzic/opiekun/uczestnik obozu). 7. Pies przebywający w Annówce musi mieć ważne szczepienie na wściekliznę. 8. Osoba biorąca udział w zajęciach ponosi odpowiedzialność finansową za zniszczenia mienia.

ORGANIZATOR NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ODWOŁANIE SZKOLENIA Z PRZYCZYN OD NIEGO NIE ZALEŻNYCH.

OSOBY PONIŻEJ 15 ROKU ŻYCIA PROSZĘ W RUBRYCZCE "NUMER TELEFONU" PODAĆ NUMER RODZICA! PRZED PRZYJĘCIEM NA SZKOLENIE ORGANIZATOR BĘDZIE KONTAKTOWAŁ SIĘ Z RODZICAMI!

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.