Bieszczadzki obóz obedience z Jagną i Michałem

Bieszczadzki obóz obedience z Jagną i Michałem

61   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Bieszczadzki obóz obedience z Jagną i Michałem

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart
Event Details

Details

Adresse
Pensjonat Crystal, Bieszczadzka 11, 38-610, Polanczyk, Poland

Datum

Datum
01 Juli, 2018
Start
14.00
Ende
13.00
Datum
08 Juli, 2018
Start
14.00
Ende
13.00

Bieszczadzki obóz obedience z Jagną i Michałem

... jeśli macie ochotę zgłębić tajniki wspaniałej dyscypliny obedience pod doświadczonym okiem, ten obóz jest dla Was! ... jeśli chcecie zrozumieć, jak być dla swojego psa dobrym nauczycielem i ogarnąć go w życiu codziennym, ten obóz jest dla Was! ... a może macie problemy behawioralne z swoim psiakem - je rownież rozwiążemy na tym obozie ...a może po prostu chcecie pobyczyć się w pięknym miejscu z oszałamiającą naturą na wyciągnięcie ręki i przy okazji porobić coś rozsądnego z psem, ten obóz jest dla Was! :D

Zapraszamy na wyjątkowy obóz obedience dla zaawansowanych i początkujących - bo obedience jest dla wszystkich! Zajęcia będą prowadzone przez Jagnę Nowotarską (zaawansowani) oraz Michała Santorskiego (początkujący). Jagny nikomu chyba przedstawiać nie trzeba ;) (ale link się przyda: www.jagnanowotarska.pl) - dla nieznających Jagny zdradzimy, że jest to bardzo doświadczona instruktorka z olbrzymim wyczuciem i zacięciem do rozwiązywania najróżniejszych psich problemów - a na zachętę przyszłych uczniów Michała powiemy, że Michał Santorski jest zeszłorocznym Mistrzem Polski Obedience w klasie 2 oraz finalistą Memoriału Joopa 2016 również w klasie 2!

Miejscem obozu są absolutnie unikatowe Domki Letniskowe Crystal w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim (http://owcrystal.pl/domki-wypoczynkowe-crystal-polanczyk). Do dyspozycji będziemy mieli komfortowe domki czteroosobowe (dwie dwuosobowe sypialnie na piętrze, łazienka i salon z kominkiem (!) i kuchnią na parterze) w bezpośredniej bliskości Soliny - wejście do jeziora jest tylko kilkadziesiąt metrów od domków. Wokół Polańczyka - po prostu Bieszczady. <3 Podczas obozu przewidujemy cztery dni treningowe (dwie sesje po 20 minut dziennie + treningi grupowe/wykłady tematyczne) i cztery dni wolne, w trakcie których będziecie mogli cieszyć się do woli bliskością przyrody. Będziemy także chodzili na wspólne spacery równoległe, podczas których problemowe pieski będą się uczyły spokojnego zachowywania w bliskości innych psów i na spacerach. Koszt obozu: - osoba z psem ćwiczącym: 900 zł/8dni obozu (bez wyżywienia - wyżywienie ustalimy w niedalekiej przyszłości!) - osoba towarzysząca: 560 zł - dodatkowy pies niećwiczący: gratis ;) Limit osób: 16 osób ćwiczących + 8 osób towarzyszących Zgłoszenia: controldog.obedience@gmail.com Warunkiem zarezerwowania miejsca na obozie jest wpłata zaliczki na nr konta podany w mailu. :) Serdecznie zapraszamy!

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.