Cover nie radzi sobie w schronisku. Czas do domu!

Cover nie radzi sobie w schronisku. Czas do domu!

66   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Schronisko Na Paluchu, ul. Paluch 2, 02-197, Warsaw, Poland

Datum

Datum
31 Mai, 2018
Start
14.00
Ende
17.00

Cover nie radzi sobie w schronisku. Czas do domu!

Kochani, pragniemy przedstawić bohatera niniejszego wydarzenia :)

Cover przykuwa uwagę, ponieważ jest wyjątkowo ładnie umaszczony i proporcjonalnie zbudowany. Niestety warunki schroniskowe i dolegliwości zwyrodnieniowe związane z tylnymi łapkami sprawiły, że stan zdrowia Covera w ostatnim czasie się pogorszył. W związku z tym pilnie poszukujemy dla niego troskliwego domu, który otoczy go należytą opieką i wdroży odpowiednie leczenie.

Jaki jest Cover? Mimo dolegliwości bólowych i kolejnych miesięcy spędzonych w schroniskowym boksie to nadal radosny i otwarty pies. Świetnie współpracuje na smaczki, słucha wskazówek człowieka i w mgnieniu oka wykonuje znane mu komendy. Z utęsknieniem czeka na swoich wolontariuszy i na spacery, które dają mu ogromne szczęście. Na spacerach co chwila odwraca się i zerka w stronę człowieka merdając radośnie ogonem. Cover uwielbia tarzać się w trawce, widać, że go to bardzo relaksuje. Lubi też wodę i nie przejdzie obojętnie obok pobliskiej sadzawki. Jest to psiak inteligentny i z charakterem, a to oznacza, że potrafi rzucić wyzwanie swojemu opiekunowi albo kłapnąć kiedy ktoś go dotyka w sposób sprawiający mu dyskomfort. Najlepiej gdyby jego przyszły opiekun znał specyfikę rasy i posiadał doświadczenie w prowadzeniu psów w typie TTB.

Cover źle znosi pobyt w schronisku, podupadł w nim na zdrowiu i tęskni za swoim człowiekiem. Tak bardzo chcielibyśmy, żeby znalazł dom, jednak dom mądry, doświadczony, który będzie wyrozumiały dla jego słabości i podejmie się pracy z psem.

W domu musi być psim jedynakiem, ponieważ nie toleruje innych psów. Cover jest wykastrowany i gotowy do adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji: Opiekun Magda: 513 932 996, Wolontariusz Emilka: 534 487 807

--------------- Gutek ma dom.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.