Frodo z Palucha czeka na dom od 7 lat

Frodo z Palucha czeka na dom od 7 lat

68   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Schronisko na PALUCHU

Datum

Datum
31 Juli, 2018
Start
1.00
Ende
4.00

Frodo z Palucha czeka na dom od 7 lat

FRODO SZUKA DOMU 21.05.2016 Frodo brał udział w Warszawskim Dniu Zwierząt. To jego drugie wyjście na miasto w ramach akcji adopcyjnych Schroniska na Paluchu. Cały czas uśmiechnięty, zadowolony ze zmiany w monotonnym życiu schroniskowym.

Frodo - pies , który dopiero po paru latach nam ujawnił, że najbardziej na świecie lubi zabawy z piłkami lub pluszakami. A do tego robi 1000 różnych min na godzinę :). Jest dośc ułożony, zna i prawidłowo reaguje na podstawowe komend, pięknie robi siad. A do tego swoje ulubione przysmaki bierze ząbkami bardzo delikatnie. Reszty nauczy się w domku. Frodo czeka na dom od 6 lat, lata mijają a nikty się o niego nie pyta. Frodo chętnie zamieszka z koleżanką suczką, również z psami potrafi się dogadać, tylko przed adopcją należy sprawdzić ich wzajemne relacje. Nie nadaje dsię do domu z małymi dziećmi.Do adopcji Frodo ( nr ewid. 2556/10) zapraszają wolontariuszka- Beata, 501 388 121 Adopcja możliwa po 2 wspólnych spacerach w schronisku.

Romuś ( nr ew. 2422/11)

W nocy 10/11 września 2016 odszedł w schronisku nasz wspaniały Pan Pies Romus, nie doczekał domu

Starszy, misiowaty owczarek, który przebywa w schronisku od 2011 roku. 21 sierpnia 2016 Romuś wziął udział w Akcji Adoptuj Warszawiaka i pojechał na wycieczkę na Plażę Praską. Był bardzo grzeczny podczas podróży autobusem i podczas pobytu na plaży, a najbardziej podobała mu się kąpiel w Wiśle. To była jego pierwsza wycieczka poza kraty schroniska. Od momentu przyjęcia do schroniska Romuś przechodził różne etapy w tym miejscu - od całkowitej obojętności na ludzi, potem było łapanie za ręce i wciąganie do boksu lub niewypuszczanie ludzi z boksu . Gdy zaakceptował pobyt w schronisku ( a trwało to parę lat) okazał się bardzo fajnym, mądrym psiakiem , lubiącym kontakt z człowiekiem. W poprzednim życiu musiał być troszkę szkolony gdyż ładnie reaguje na podstawowe komendy - siad, zostań.

A co najbardziej podobało mu się na warszawskiej plaży oprócz kąpieli? Chyba czas spędzony z nami na piasku, gdy położył się koło nas, łepek trzymał na moich kolanach, przytulał się i cieszył z głaskania.

Romuś jest dużym, w tej chwili za grubym psem, ostatniej zimy bardzo utył ( w domu niezbędna będzie dieta), starszym psiakiem, który odczuwa problemy ze stawami. W domu będzie potrzebna szczególna dbałość w dobry stan układu kostnego. Romuś nie zostanie wydany do budy ani do boksu. W zimie musi przebywać w ogrzewanych pomieszczeniach. Do poznania Romusia i jego adopcji zachęca wolontariuszka : Beata, tel. 501 388 121.

Dino ma dom po 1,5 roku pobytu w schronisku.

Knopers ma dom po 5 latach w schronisku, teraz pora na Dino z geriatrii - czeka na dom od stycznia 2015. Niby krótko, są psy, które czekają dłużej, ale w przypadku staruszka to o rok za długo.

Dino 52/15 to kolejny psi staruszek, który na stare lata znalazł się w schronisku. Do schroniska trafił 5.01.2015, więc może być sylwestrową zgubą.

Dino jest łagodny, mądry, bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. Bardzo go polecam do szybkiej adopcji.

Na spacer przedadopcyjny zapraszają wolontariusze Beata 501 388 121 oraz Ania i Piotr 508 572 122

więcej info -> http://www.wwww.napaluchu.waw.pl/…/wszystkie_zwie…/011500051

Knopers 2436/11- ma dom

Knopers to niewielki, starszy psiak ( oceniany teraz na 13 lat, waży 12 kg ), który trafił do schroniska 6.10 2011. Uroczy, pełen werwy i radości staruszek. Uwielbia spacery, towarzystwo ludzi, i, jak widać, jedzenie. Przebywa sam w boksie, bo nie z każdym psem się dogada :( Za to jak dogaduje się z ludzmi :) , reaguje radośnie na każda nową osobę , uwielbia przytulać się, całować, pcha się na kolana i nie odpuszcza :).

Knopers ma chore serce, do tego powoli traci wzrok. ON NIE MOŻE DŁUZEJ CZEKAĆ NA DOM

Pilnie potrzebny dom!!!!!!!!!!

W sprawie adopcji prosi o telefon wolontariuszka Beata , 501 388 121.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.