Handling z Zuzanną Ligocką (grupa psów małych i średnich)

Handling z Zuzanną Ligocką (grupa psów małych i średnich)

33   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Positive Dog, Kwidzyńska 4, Wroclaw, Poland

Datum

Datum
04 April, 2018
Start
18.00
Ende
19.00
Datum
25 April, 2018
Start
18.00
Ende
19.00

Handling z Zuzanną Ligocką (grupa psów małych i średnich)

Serdecznie zapraszamy na cykl 4 treningów handlingowych dla psów ras małych i średnich, które poprowadzi profesjonalna handlerką Zuzanna Ligocka.

Zuzanna Ligocka uczestniczy w wystawach od ok. 10 lat, przez cały czas zdobywając cenne doświadczenie i wiedzę, którą chętnie podzieli się z uczestnikami treningów. Do tego co robi podchodzi przede wszystkim z ogromną pasją i zaangażowaniem. Swoje zamiłowanie do zwierząt domowych planuje kontynuować, także w życiu zawodowym jako lekarz weterynarii, ze szczególnym zainteresowaniem rozrodem psów i kotów. Psy prezentowane przez Zuzannę zdobywały między innymi: - Zwycięstwo Świata’14, - Zwycięstwo Europy’14, - Zwycięstwo Europy Ras Japońskich’16, - Pierwszą Nagrodę w klasie młodzieży na angielskiej wystawie Crufts’17, - Wielokrotne zwycięstwa rasy, - Wnioski na Championa krajowego oraz międzynarodowego na wystawach zarówno krajowych jak i zagranicznych, - A także wiele lokatowych miejsc na bisach

Treningi skierowane są zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z wystawami, jak i do tych które chcą poprawić swoje umiejętności w zakresie handlingu.

Grupowy kurs handlingowy ma na celu: - trening skupienia psa w rozproszeniach, - dobrać odpowiednie tempo prezentacji psa w ruchu, - dopracować postawę, - oswoić psa z wszystkimi elementami, które obejmują ocenę przez sędziego, - pozbyć się typowych błędów popełnianych w czasie prezentacji na ringu, - wyeliminowanie indywidualnych problemów

Ilość miejsc ograniczona. Grupa treningowa będzie liczyć 5 teamów pies-człowiek. Cena : 270zł (cały kurs)

Plan treningów: 1) 04.04.18 godz. 18:00 2) 11.04.18, godz. 18:00 3) 18.04.18, godz. 18:00 4) 25.04.18, godz. 18:00

Zapisy przez formularz: https://goo.gl/forms/bDRPKzA4mszQze5n1

W zajęciach nie mogą uczestniczyć psy agresywne oraz suki w cieczce. Na trening należy zabrać ringówkę i atrakcyjne smakołyki.

Zajęcia będą odbywać się na hali treningowej Positive Dog, przy ul. Kwidzyńskiej 4.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.