Kurs tropienia użytkowego w Trójmieście - poziom 1-4

Kurs tropienia użytkowego w Trójmieście - poziom 1-4

61   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Kurs tropienia użytkowego w Trójmieście - poziom 1-4

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Danzig

Datum

Datum
09 Mai, 2017
Start
18.00
Ende
21.00

Kurs tropienia użytkowego w Trójmieście - poziom 1-4

Zapraszamy na kolejny kurs tropienia użytkowego w Gdańsku, zajęcia będą odbywały się wieczorami w wyznaczonych miejscach, niezależnie od aury, we wtorki (lub do ustalenia z grupą) Zajęcia trwają ok 3 godzin.

Ilość drużyn pies+człowiek: 3 Ilość spotkań: 6 Zajęcia rozpoczynamy 9 maja.

PROWADZENIE: Małgorzata Woźniak - założycielka BavariaTeam.pl, założycielka Mantrailing Academy Poland :: Mantrailing.pl, przewodniczka 3 psów tropiących, Neli - posokowiec bawarski (tropienie ludzi, wykrywanie zapachu), certyfikat użytkowości poziom 1, GAK9 (wycofana z pracy z powodu jaskry), Flory - posokowiec bawarski (tropienie ludzi) certyfikat użytkowości MAP, Breeze Innis Airgialla - posokowiec bawarski (tropienie ludzi i wykrywanie zapachu), certyfikat użytkowości GAK9.

Prowadzi szkolenia z zakresu tropienia użytkowego oraz wykrywania substancji w Polsce i zagranicą, pracuje na podstawie tropienia myśliwskiego wykorzystując naturalny popęd łowiecki oraz komunikację na lini pies-człowiek oraz używa nieawersyjnych metod szkoleniowych. Największą frajdę widzi w pracy z psami lękowymi i agresywnymi, które w szybkim czasie przechodzą psią metamorfozę.

Zakres tematyczny: - 5 podstaw pracy tropowej - Praca pozoranta - Praca z psem początkującym i zaawansowanym - Budowanie umiejętności psa tropiącego

Niezbędniki czyli co bierzemy na warsztaty: - linka 10 m (z taśmy lub otok, nie sznurek!) - szelki dla psa nieblokujące ruchów (nie EASYWALKI) - rękawiczki (mogą być rowerowe, lepiej gdy mają zakryte palce) - przedmiot własny (do nawąchania, w zależności od potrzeb: stara karta kredytowa, stary telefon, kluczyki, wczorajsze skarpety, koszulka etc.); - smaczki, najlepiej pasztet! - zabawka do przeciągania, zabawka do nagradzania psa.

Przyjmujemy na kurs suczki w cieczce - jednak obowiązkowo prosimy o udzielenie nam takiej informacji, aby nie przeszkadzać w pracy innym uczestnikom. Nie przyjmujemy na kurs psów agresywnych w stosunku do ludzi. Podczas warsztatów pracuje jeden pies, inne psy pozostają w tym czasie w autach.

KOSZT: 450 zł od pary (drugi pies 350 zł)

Zapisy: http://goo.gl/forms/Rb8r2U9xFQ

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.