LUK oszukał los, ale musi znaleźć dom, aby przeżyć

LUK oszukał los, ale musi znaleźć dom, aby przeżyć

64   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
LUK oszukał los, ale musi znaleźć dom, aby przeżyć

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Schronisko Na Paluchu, ul. Paluch 2, 02-197, Warsaw, Poland

Datum

Datum
30 April, 2018
Start
17.00
Ende
18.00

LUK oszukał los, ale musi znaleźć dom, aby przeżyć

Wszyscy, którym jest źle, którzy narzekają, że życie ich skrzywdziło i zawiodło, że los zgotował im pasmo nieszczęść i nic dobrego ich już nie czeka, powinni poznać Luka. Luk jest owczarkiem niemieckim, o którego nikt nie dbał, a kiedy zapadł na ciężką chorobę, został wyrzucony na ulicę jak rzecz. Do schroniska trafił w bardzo złym stanie, z ogromną przepukliną okołoodbytową, zaniedbany i wychudzony. Szybko straciliśmy nadzieję, że zdołamy mu pomóc. Seria konsultacji z najlepszymi specjalistami w Warszawie uświadomiła nam, że stan Luka jest zbyt zaawansowany, aby dało się go wyleczyć.

Niemniej jednak Luk, nie zważając na tragiczne diagnozy, postanowił cieszyć się życiem. Jest jednym z tych psów, które dopiero po trafieniu do schroniska zaczęły czuć się potrzebne i kochane. Ma wokół siebie ludzi, którzy spędzają z nim czas i dla których jest ważny. I zapewne stąd między innymi czerpie siłę, by walczyć o życie. Luk jest skupionym na człowieku ogromnym optymistą, zawsze chętnym do zabawy i nauki. Może dzięki temu nastawieniu właśnie stał się cud i na kolejnej z wielu konsultacji usłyszeliśmy, że jest szansa na jego wyzdrowienie?? Od tamtej pory stan Luka stale się poprawia i coraz mniej widać w nim tego biednego psa, który do nas trafił. Mimo to Luk potrzebuje troskliwej opieki, musi: przytyć, mieć odpowiednią dietę dla alergików, a także mieć dużą dzienną dawkę ruchu. Mimo wielkich starań opiekunów i wolontariuszy ciężko mu to wszystko zapewnić w schronisku. Ponadto okres zimowy jest dla psów schroniskowych czasem bardzo trudnym, niesprzyjającym regeneracji. Największe szanse na całkowite dojście do siebie Luk miałby w warunkach domowych. Dlatego apelujemy i prosimy o udostępnienia wszystkich miłośników owczarków niemieckich, którzy kochają je również wtedy, kiedy są chore i potrzebujące. On czeka właśnie na kogoś takiego, jak Wy.

W warunkach schroniskowych Luk nie toleruje innych psów. Poza schroniskiem przechodzi obok nich spokojnie. U weterynarza jest aniołem. Do samochodu wsiada na zawołanie i całą drogę śpi. Ponadto Luk zna wiele komend i jest nieprzeciętnie inteligentny. Jest psem stworzonym do pracy, lubiącym być blisko człowieka. Szukamy dla niego opiekuna, który to doceni i który lubi z psem aktywnie spędzać czas.

Galeria Luka oraz więcej informacji: http://www.napaluchu.waw.pl/czekam_na_ciebie/wszystkie_zwierzeta_do_adopcji/011701615

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 609 266 951, Justyna 660 691 535.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.