Mantrailing seminář s Malgorzata Wozniak

Mantrailing seminář s Malgorzata Wozniak

58   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Mantrailing seminář s Malgorzata Wozniak

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart
Event Details

Details

Adresse
Vlastovicky, Moravian-Silesian Region, Czech Republic, Vlastovicky, Czech Republic

Datum

Datum
22 September, 2017
Start
16.00
Ende
18.00
Datum
24 September, 2017
Start
16.00
Ende
18.00

Mantrailing seminář s Malgorzata Wozniak

English (česky níže) Seminar will be taken either in english or in polish (with translation to czech).

Entry forms - přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePJMfZB75KND6tVf7rtnWXZRHTrof_uTZMpUBpB6nm09UTfw/viewform

This particular mantrailing seminar is for each handler who works in real cases, wants to have fun with a dog, enjoys spending time in the middle of nowhere, wants to give some kind of natural entertainment for his/her dog - summing up all the beginners and advanced teams are welcome.

Number of teams: 6 - price 160 EUR/dog Number of observers: 4 - price 80 EUR/observator

Programm: Friday 17-22 hours - theoretical part (without dogs) Saturday 8-14 - trailing in the wood (cca 1 hour per dog) Saturday 16 - 21 - video analysis (without dogs) Sunday 9-15 - trailing in the wood (cca 1 hour per dog)

Instructor: Małgorzata Woźniak - in short Gosia, the founder of BavariaTeam.com - as she lives with 3 bavarians, a founder of Mantrailing and Nosework Academy Poland that gathers all the professional schools working the same style in Poland, also evaluates teams to work with MAP certifications, prepares trainers and instructors to work with dogs in Poland and abroad, also does nosework seminars. A handler of 3 working dogs - Nela 7yrs old, GBS - GAK9 and MAP certified, does also professional scent detection (recenty the dog is withdrawn from work as she has got glaucoma), Flora - a rescue dog, about 8 yrs old, MAP certified - retired, but when needed takes part on real cases and the youngest Breeze Innis Airgialla - 1,5 yrs old, recently GAK9 certified - he is just beginning his journey into the "real world":) Prepares teams to cooperate with SAR and to real cases, prepared 10 dogs that passed GAK9 exams in the last 2 years. Gosia likes dog-dog, human-dog, dog-human communication, uses natural hunting drive also learning from hunting tracking, uses non-aversive methods, paying attention to human-dog bond and emotions that influence the whole team. She loves working with fearful dogs, watching their metamorphosis.

TOPICS TO BE COVERED: 5 basics of work and development of a working team Handler's work Traps in trailing Working with an advanced dog Stages of training Dog-human analysis Dog and human communication on trail

what do we need at the seminar? - line 10 m long - non-blocking harness (no Julius, no easywalks) - gloves - scent article in a jar - pate or minced meat to reward the dog - toy that will help the dog ease the emotions (ball, or some snack)

We take dogs with "problems" and females in heat.

Our YT channel: https://www.youtube.com/user/tropieniebavariateam/videos Our FB fanpage: https://www.facebook.com/bavariateam.trailing.dogs

ČESKY LEKTOR: Małgorzata Woźniak - krátce Gosia – zakladatelka BavariaTeam.com (protože žije se třemi bavorskými barváři), zakladatelka Mantrailing and Nosework Academy Poland, která sdružuje všechny profesionální školy v Polsku, které pracují ve stejném stylu, a provádí hodnocení týmů s certifikátem MAP, připravuje trenéry a instruktory pro práci s týmy v Polsku i v zahraničí a také pořádá semináře Noseworku. Psovod 3 pracujících psů. Nela, 7 let, bavorský barvář, certifikát GAK9 (http://www.gak9.com/about-us/ ) a MAP, profesionálně se věnuje detekci pachů (tento pes byl kvůli diagnóze glaukomu nedávno vyřazen z práce). Flora, zachráněna a adoptovaná, asi 8 let, certifikát MAP, na odpočinku, ale v případě potřeby se účastní skutečných případů. A nejmladší Breeze Innis Airgialla, 1,5 roku, nedávno získal certifikát GAK9, na svůj vstup do světa skutečných případů se teprve chystá. Připravuje týmy pro spolupráci s SAR a pro skutečné případy, během uplynulých dvou let jí připravované týmy získaly 10 certifikátů GAK9. Gosia má se zaměřuje na komunikaci mezi psy a mezi psy a lidmi, využívá přirozený lovecký pud a inspiruje se i loveckým stopováním. Používá neaversivní metody výcviku, věnuje pozornost vztahu člověka se psem a emocím, které ovlivňují práci celého týmu. Ráda pracuje s bázlivými psy a sleduje jejich proměnu.

SEMINÁŘ Tento konkrétní seminář je pro všechny psovody, kteří pracují na skutečných případech, kteří se chtějí se svým psem bavit, pro ty, kdo rádi tráví svůj čas uprostřed pustiny, kdo chtějí svému psovi poskytnout přirozené vyžití – když to shrneme, vítány jsou začínající i pokročilé týmy, každému bude věnována stejná individuální pozornost.

PROGRAM: Pátek - 17-22 hod - teoretická část (bez psů) Sobota - 8-14 hod - stopování v lese (cca 1 hod na psa) Sobota - 16-21 hod - videoanalýzy (bez psů) Neděle - 9-15 hod - stopování v lese (cca 1 hod na psa)

Počet cvičících týmů - max. 6 - cena 4400,- Kč Počet diváků - max. 4 - cena 2200,- Kč

Obsah: 5 základů práce a rozvoje pracujícího týmu Práce psovoda Pasti při práci na trailu Práce s pokročilým psem Stupně výcviku Analýza týmu – psa a člověka Komunikace pes/člověk na trailu

Na seminář potřebujete: 10 m stopovačku Pohyb neomezující postroj Rukavice Pachovku ve skleněné uzavíratelné nádobě Mleté maso, paštiku nebo jinou měkkou pochoutku k odměňování psa Hračku, která psu umožní uvolnění emocí (popř. míček nebo jídlo)

Účast psů s „problémy“ a háravých fen možná.

Náš kanál YouTube: https://www.youtube.com/user/tropieniebavariateam/videos Facebook: https://www.facebook.com/bavariateam.trailing.dogs

PŘIHLÁŠKA A PLATBA: Přihlášky budou formou google formuláře - odkaz bude později tento týden. Platby pouze na účet - č.ú. 670100-2210106523/6210 - do zprávy pro příjemce napište "MT seminář 03/2017 a své jméno". Spolu s přihláškou pošlete zálohu - 50% ceny z poplatku (účastnický nebo divácký). Přihláška bez zálohy není akceptovaná! Termín pro zaslání záloh: 15.1.2017 Termín pro doplatek celé částky: 15.2.2017

Platby jsou v případě neúčasti nevratné, můžete za sebe poslat náhradníka. Více dotazů k akci směřujte na email mantrailing(zavináč)bestmudi.com nebo na FB BestMudi Bára :-)

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.