Pies i jego gotowość do współdziałania- Dariusz Radomski

Pies i jego gotowość do współdziałania- Dariusz Radomski

49   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Pies i jego gotowość do współdziałania- Dariusz Radomski

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Psia Kość - szkolenie psów w Skoczowie, Rzeczna 38, 43-430, Skoczów, Poland

Datum

Datum
14 Juli, 2018
Start
9.00
Ende
18.00
Datum
15 Juli, 2018
Start
9.00
Ende
18.00

Pies i jego gotowość do współdziałania- Dariusz Radomski

Zapraszamy na dwudniowe seminarium "Pies i jego gotowość do współdziałania. Na co dzień, w zabawie, w sporcie."

Gotowość psa do współdziałania z człowiekiem może być określana jako motywacja, zaangażowanie, otwartość, koncentracja, zapał czy pasja.

Gotowość psa do współdziałania z nami jest czymś, co jest ważne i bywa potrzebne w naszym wspólnym życiu: od sytuacji incydentalnych, gdy chcemy by stał spokojnie przez chwilę, podczas której chcemy mu usunąć rzep z ogona, założyć obrożę, zakroplić preparat przeciw kleszczom; przez sytuacje praktyczne, gdy chcemy by pies wszedł do klatki, wskoczył do bagażnika samochodu, zaczekał przed opuszczeniem windy, nie wybiegał za bramę, przed drzwi gdy je otwieramy; przez sytuacje wymagające posłuszeństwa, gdy chcemy, by do nas wrócił po odpięciu ze smyczy, by szedł z nami spokojnie w warunkach rozproszeń, nie polował na rowerzystów, rolkarzy, czekał spokojnie gdy spotkaliśmy się ze znajomym i chcemy porozmawiać; przez sytuacje, w których chcemy miło dzielić wolny czas w towarzystwie psa, bawić się na wolnym powietrzu z wykorzystaniem napotkanych obiektów, drzew, ławek słupków, ścian, w aportowanie piłeczki, frisbee, zabawek, poszukiwanie przedmiotów; po sytuacje wymagające dążenia do perfekcji, gdy naszą intencją jest osiąganie sukcesów sportowych, np. w agility, obedience, dogfrisbee czy flyballu. Wtedy najtrudniej jest pogodzić nasze bardzo wysokie oczekiwania z możliwościami percepcyjnymi, emocjonalnymi oraz fizycznymi psa.

Zapraszam na dwa dni rozważań o gotowości psa do współdziałania z nami. Dowiemy się jak otworzyć psa na taką gotowość, jak ją utrzymać i utrwalić. Jeśli mówimy o otwieraniu, potrzebny będzie klucz. Kluczem będzie słowo PASJA. Dowiemy się jak zaszczepić w psie pasję do współdziałania z nami.

Obudujemy się teorią, wesprzemy przykładami wideo, ale nade wszystko będziemy czerpać z tego, co przyniosą nam ze sobą uczestniczący w warsztatach psy i opiekunowie.

Zapraszam serdecznie,

Dariusz Radomski ___________________________________________

DATA: 14-15.07.2018 MIEJSCE: Skoczów CENA: 300 zł dwa dni 170 zł jeden dzień 120 zł obserwator dwa dni 70 zł obserwator jeden dzień

Zapisy: seminariapsiakosc@gmail.com w zgłoszeniu proszę o podanie imienia i nazwiska, imię psa, numeru telefonu.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.