PLNOHurá na Rozlišovačky! On-line Příprava na zkoušky NW-DZ až 3

PLNOHurá na Rozlišovačky! On-line Příprava na zkoušky NW-DZ až 3

60   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
PLNOHurá na Rozlišovačky! On-line Příprava na zkoušky NW-DZ až 3

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Vlastovicky, Moravian-Silesian Region, Czech Republic, Vlastovicky, Czech Republic

Datum

Datum
22 Januar, 2018
Start
12.00
Ende
15.00

PLNOHurá na Rozlišovačky! On-line Příprava na zkoušky NW-DZ až 3

On-line příprava na zkoušky ve dvou úrovních: * NW-DZ a 1 * NW-D2 a 3

Tréninky si pro vás připraví Bára Sajdoková, certifikovaný instruktor Nosework CZ klubu, má složeno 12 NW zkoušek, Titul Master of NW Z a 1, s Májou má složeno NW-D2 a práci instruktora NW se věnuje druhý rok. Bára pracuje se psy především pomocí pozitivního posilování, pracuje s jejich emocemi, motivací a poradí si i s netradičními plemeny. Trenéra dělá déle než 15 let, poslední roky vede svou vlastní Psí školu ABS. ----------------------------------------------------------------------------------------- Máte to na naše tréninky daleko? Pojďte se se mnou a našimi psy Májou a Etíkem připravit na zkoušky z rozlišovaček!

Každý týden zveřejním video z našeho tréninku - Etíka v přípravě na DZ a D1, Máji v přípravě na D2 a D3. U každého videa bude rozbor, co, proč a jak cvičím. Následně dostanete zadání a bude na vás, abyste ho potrénovali a natočili. Váš trénink pokaždé rozebereme, případné problémy rozkličujeme a domluvíme se na dalším postupu.

Celkem bude zveřejněno 8 + 1 bonusové video. První video bude zveřejněno 22.1.2018.

Cílem je připravit zúčastněné týmy na zkoušky té úrovně, kterou si na začátku vyberou. Budeme se soustředit na práci obecně, tak, aby týmy byly schopné složit zkoušky dle řádu Nosework CZ a nebo Czech Nosework Clubu.

Uzávěrka přihlášek: 15.1.2018.

Co budete potřebovat - FB účet, kameru/mobil na točení videí, předměty na rozlišování (budou upřesněny vždy v zadání úkolů) a vzorky pachu, které hledáte.

Přihlášené týmy na úroveň DZ-1 musí mít navtiskaný specifický pach, pes musí být schopen hledat sám nosem min. na ploše 1x1m. Pro úroveň D2-3 musí mít pes složeno min. DZ a navtiskány 2 specifické pachy.

Cena za účastnící se tým - 1000,- Kč. Není možné se přihlásit jako divák. Počet míst - 10, abych se mohla věnovat na maximum všem zúčastněným.

Přihlášky zasílejte na email info@psiskolaabs.cz. Do přihlášky uveďte své jméno, jméno psa, jeho věk a pohlaví, plemeno, zkoušku, na kterou se chcete připravit, a popište, co v této chvíli zvládáte (či zda máte složeny už nějaké NW zkoušky). Spolu s přihláškou pošlete doklad o zaplacení.

Platby pouze na účet - č.ú.: 2210106523/5500, do zprávy pro příjemce napište "NW on-line rozlišky+své jméno".

V případě dotazů pište zprávu nebo email na info@psiskolaabs.cz. Na všechny čmuchálky se těší Bára, Etík a Mája :-)

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.