Rally-o w terapii dzieci i młodzieży z Katarzyną Chrobak

Rally-o w terapii dzieci i młodzieży z Katarzyną Chrobak

42   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Rally-o w terapii dzieci i młodzieży z Katarzyną Chrobak

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Dog Academy Wrocław-szkolenia psów, ul Wrocławska 2 f, 55-003 Prosimy w Nadolicach Wielkich skręcić

Datum

Datum
24 März, 2018
Start
9.00
Ende
4.00
Datum
25 März, 2018
Start
9.00
Ende
4.00

Rally-o w terapii dzieci i młodzieży z Katarzyną Chrobak

Warsztaty praktyczne wykorzystania elementów sportu kynologicznego Rally Obedience w terapii dzieci i młodzieży.

Podczas warsztatów omawiane będą: - zasady i specyfika pracy z dzieciakami o specjalnych potrzebach: z zaburzeniami w zachowaniu, niepełnosprawnych ruchowo, z upośledzeniem umysłowym i innych, - regulamin rally obedience i omówienie znaków, - wykorzystanie rally-o podczas pikników i pokazów, - praktyczna praca z psem terapeutycznym na torze rally-o, - przygotowanie dzieci i młodziezy do startu w zawodach rally-o, - przygotowanie psa terapeutycznego do startu w zawodach z dziecmi.

Zajęcia poprowadzi Katarzyna Chrobak "Jestem mgr pedagogiki specjalnej, certyfikowanym terapeutą behawioralnym, zoopsychologiem, instruktorem szkolenia psów, hodowcą, ukończyłam wiele form dokształcania w zakresie terapii i kynologii. Na co dzień pracuję jako pedagog specjalny w klasie integracyjnej w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowie. Od 2005 roku prowadzę zajęcia edukacyjne i terapeutyczne z udziałem psów w wielu placówkach oświatowych na terenie powiatu tarnowskiego wraz ze swoimi psami, które posiadają certyfikaty psa terapeutycznego oraz tytuł wystawowego Championa Polski. Z Bystrą, Frajdą, Iskrą zdałyśmy egzamin PT1, Obedience 0; z Frajdą i Iskrą Dyplom Tropowców Stopnia Pierwszego, Certyfikację Pracy Wodnej psich ratowników, egzamin mantrailing, ćwiczymy agility, rally-obedience, dummy, retrievery...

Pełnię funkcję prezesa Stowarzyszenia "To, co wspólne" z Tarnowa zajmującego się integracją osób niepełnosprawnych, prowadzę Sekcję Psa Terapeutycznego. Nasza szkoła należy do Szkół Rally-O. "

Limit uczestników z psem - 8 zespołów.

Jest możliwość noclegu na hali - dla pierwszych chętnych 8 osób (cena 30 zł za noc - z własną pościelą/śpiworem)

KOSZT: uczestnik z psem - 400 zł obserwator - 150 zł

Zaliczka 50% płatna do 3 dni od zapisania i otrzymania nr konta Całość do 01.03.2018

ZAPISY: gusia.mat@gmail.com (w treści prosze wpisać nazwę seminarium)

Nr konta bedzie wysyłany sukcesywnie mailem.

W cenie bufet kawowy i słodkie przekąski.

Obiad każdy we własnym zakresie - będzie mozliwość wspólnego zamówienie obiadu.

Spotykamy się i ćwiczymy w super nowoczesnej hali, dostosowanej do wszelakich psich aktywności. Dog Academy ul Wrocławska 2 f Nadolice Wielkie 30 min jazdy z centrum Wrocławia https://www.google.pl/maps/dir/Wrocław/Wrocławska+2,+55-003+Nadolice+Wielkie/@51.0914251,17.0755723,12z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x470fe9c2d4b58abf:0xb70956aec205e0f5!2m2!1d17.0385376!2d51.1078852!1m5!1m1!1s0x470fe0a74e7a3d5b:0x12ba07cb05e170e8!2m2!1d17.252706!2d51.0794969?hl=pl

REGULAMIN

UCZESTNIK – osoba, która została wpisana na listę uczestników oraz wpłaciła całość opłaty za seminarium na rachunek organizatora najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem seminariów, chyba, że organizator określił inaczej.

ORGANIZATOR – WOOF Flyball/Dog Academia

1) Organizator zobowiązuje się do zapewnienia uczestnikowi:

a) udział w seminariach z psem lub bez psa, w zależności od wybranej opcji b) pełnego dostępu do wiedzy posiadanej przez osobę prowadzącą w ramach tematu seminariów c) terenu odpowiedniego do ćwiczeń z psem, na zewnątrz lub wewnątrz budynku, w zależności od warunków atmosferycznych d) napojów dla uczestników oraz wody dla podopiecznych e) potrzebnych informacji na temat dojazdu oraz możliwości kwaterunkowych w okolicy.

2) Organizator zachowuje prawo do zmiany lokalizacji seminariów oraz zobowiązuje się do jednoczesnego poinformowania o tym fakcie uczestników.

3) Organizator zachowuje prawo do odwołania seminariów bez podania przyczyny, przy jednoczesnym zwrocie 100% opłaty na rachunek uczestnika.

4) Organizator zachowuje prawo do odsunięcia uczestnika i/lub psa od zajęć jeśli nie stosuje się on do regulaminu lub łamie ogólnie przyjęte normy społeczne. Niedopuszczalne jest: - przeszkadzanie innej osobie podczas pracy z prowadzącym zajęcia - pozostawianie psa bez kontroli (poza pracą pies ma być trzymany w samochodzie/klatce. W przypadku spaceru lub przerwy poza klatką- obowiązkowe zapięcie na smycz) - nie sprzątanie nieczystości po swoim psie - przebywanie z wokalizującym psem w pomieszczeniu, w którym ćwiczą inni - nachodzenie na innych uczestników i ich psy w ciągach komunikacyjnych

5) Organizator zachowuje również prawo do odsunięcia uczestnika od zajęć jeśli używa on wobec psa przemocy lub kondycja psa budzi wątpliwości.

6) Uczestnik zobowiązuje się do: a) stosowania się do porad i poleceń osoby prowadzącej zajęcia b) nieutrudniania pracy osobie prowadzącej c) nieutrudniania ćwiczeń innym uczestnikom.

7) Uczestnik ma prawo odstąpić swój udział w zajęciach osobie trzeciej tylko za zgodą i wiedzą organizatora.

Opłata za zajęcia nie podlega zwrotowi za wyjątkiem pkt 3 niniejszego regulaminu.

9) Udział w seminarium oznacza równoczesną zgodę z postanowieniami niniejszego regulaminu.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.