Řešení místo trápení

Řešení místo trápení

55   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Řešení místo trápení

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Vlastovicky, Moravian-Silesian Region, Czech Republic, Vlastovicky, Czech Republic

Datum

Datum
02 Dezember, 2017
Start
9.00
Ende
13.00

Řešení místo trápení

Tréninkový den pro československé vlčáky jinak.

Kradení jídla, skákání na lidi, tahání na vodítku, odložení na místě (v kleci/boudičce/autě) - pojďme to konečně vyřešit!

Základy tréninku pomocí pozitivního posilování a proč to funguje.

Ukážeme si, jak psovi vysvětlit, co po něm chceme, tak, aby to fungovalo i v naší nepřítomnosti. Bez zákazů, bez trestů, bez cukání vodítkem.

Nefunguje vám něco jiného? Bojí se pes auta, cizích věcí/lidí, nepostojí ve výstavním kruhu či máte problém s jinými psy? Napište to do přihlášky.

Cena za trénink - 300,- Kč/cvičící tým. Počet cvičících omezen na 6 týmů (tým = člověk+pes). Cvičit se bude ve dvou skupinkách po 3, každá skupinka bude cvičit 2x.

Je možné se přihlásit jako necvičící - cena 100,-Kč/osobu. Během dne můžete nejen poslouchat, ale i pokládat dotazy na to, co vás zajímá či trápí.

Přihlášky e-mailem na: info@psiskolaabs.cz. Přihlášky přes formulář zde - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6M77wfSY2EP9ftnNungJMuwn7ggHaspayHcLDpi4jZNGZ9A/viewform?usp=sf_link Spolu s přihláškou pošlete potvrzení o zaplacení účastnického poplatku. Ten zašlete na č.ú.: 670100-2210106523/6210, do zprávy pro příjemce napište "trénink ČSV prosinec 2017" a své jméno.

Trénink bude probíhat na oploceném cvičišti Psí školy ABS ve Vlaštovičkách u Opavy pod dohledem zkušené trenérky Báry Sajdokové.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.