Seminarium z detekcji węchowej z Magdą Szewczyk-Dzido jesień'17

Seminarium z detekcji węchowej z Magdą Szewczyk-Dzido jesień'17

33   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Seminarium z detekcji węchowej z Magdą Szewczyk-Dzido jesień'17

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Dog Academy Wrocław-szkolenia psów, ul Wrocławska 2 f, 55-003 Prosimy w Nadolicach Wielkich skręcić

Datum

Datum
30 September, 2017
Start
9.00
Ende
16.00
Datum
01 Oktober, 2017
Start
9.00
Ende
16.00

Seminarium z detekcji węchowej z Magdą Szewczyk-Dzido jesień'17

Zapraszamy na przełomie września i października 2017 na dwudniowe Seminarium z detekcji węchowej czyli NOSEWORK !

NOSEWORK to modna obecnie, prężnie rozwijająca się dyscyplina aktywności z psem, którą można uprawiać z każdym psem. Nie ograniczają nas tu rasa psa, jego kondycja fizyczna, wiek. Jest to doskonała aktywność, która przede wszystkim aktywizuje psa umysłowo, wzmacnia porozumienie psa z przewodnikiem, buduje jego pewność siebie. Dzięki temu możemy też zmęczyć psa psychicznie, zapewnić mu niezbędną aktywność nie wychodząc z domu, bez względu na pogodę.

Nosework to amatorska wersja pracy psów służbowych, wykrywających zapachy substancji zakazanych, pracujących w policji, w straży granicznej i służbie celnej. Psy służbowe szukają narkotyków, materiałów wybuchowych, tytoniu, pieniędzy, od ich umiejętności może zależeć bezpieczeństwo wielu ludzi. Nasze psy mogą wskazywać cynamon, goździki czy zieloną herbatę. System szkolenia i umiejętności są takie same, chociaż dla nas to tylko zabawa. Seminarium teoretyczno-praktyczne, podczas którego uczestnicy zapoznają się z teorią dotyczącą psiego nosa i jego możliwości oraz metodyką uczenia dyskryminacji zapachu. Podpowiemy też jakie wybrać zapachy, jak skompletować „wyprawkę” czyli podstawowy sprzęt do pracy, jak przygotować próbki zapachowe. Zastanowimy jaki sposób oznaczania odnalezionego zapachu jest najbardziej naturalny dla danego psa. Pracować będziemy na wielu różnych „pomocach”, dzięki czemu zajęcia nie będą nudne, ani da przewodnika, ani dla psa. Każda para pies-opiekun będzie miała dziennie 3 wejścia po ok.10 minut.

O prowadzącej: Magdalena Szewczyk-Dzido – przewodnik psów ratowniczych o specjalności terenowej, gruzowiskowej oraz do ratownictwa wodnego i dogoterapii. Instruktor szkolenia psów. Od 2003 roku pracuje z psami i wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu seminariach i warsztatach, współpracując ze służbami w kraju i za granicą.

Limit uczestników z psem: 10

KOSZT: uczestnik z psem (2 dni) - 230 zł obserwator (2 dni) - 110 zł

Zaliczka 50% płatna przy zapisaniu - po otrzymaniu nr konta Całość do 31.08.2017

ZAPISY: gusia.mat@gmail.com (w treści prosze wpisać nazwę seminarium)

Nr konta bedzie wysyłany sukcesywnie mailem.

W cenie bufet kawowy i słodkie przekąski.

Spotykamy się i ćwiczymy w super nowoczesnej hali, dostosowanej do wszelakich psich aktywności. Dog Academy ul Wrocławska 2 f Nadolice Wielkie 30 min jazdy z centrum Wrocławia https://www.google.pl/maps/dir/Wrocław/Wrocławska+2,+55-003+Nadolice+Wielkie/@51.0914251,17.0755723,12z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x470fe9c2d4b58abf:0xb70956aec205e0f5!2m2!1d17.0385376!2d51.1078852!1m5!1m1!1s0x470fe0a74e7a3d5b:0x12ba07cb05e170e8!2m2!1d17.252706!2d51.0794969?hl=pl

REGULAMIN

UCZESTNIK – osoba, która została wpisana na listę uczestników oraz wpłaciła całość opłaty za seminarium na rachunek organizatora najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem seminariów, chyba, że organizator określił inaczej.

ORGANIZATOR – WOOF Flyball/Dog Academia

1) Organizator zobowiązuje się do zapewnienia uczestnikowi:

a) udział w seminariach z psem lub bez psa, w zależności od wybranej opcji b) pełnego dostępu do wiedzy posiadanej przez osobę prowadzącą w ramach tematu seminariów c) terenu odpowiedniego do ćwiczeń z psem, na zewnątrz lub wewnątrz budynku, w zależności od warunków atmosferycznych d) napojów dla uczestników oraz wody dla podopiecznych e) potrzebnych informacji na temat dojazdu oraz możliwości kwaterunkowych w okolicy.

2) Organizator zachowuje prawo do zmiany lokalizacji seminariów oraz zobowiązuje się do jednoczesnego poinformowania o tym fakcie uczestników.

3) Organizator zachowuje prawo do odwołania seminariów bez podania przyczyny, przy jednoczesnym zwrocie 100% opłaty na rachunek uczestnika.

4) Organizator zachowuje prawo do odsunięcia uczestnika i/lub psa od zajęć jeśli nie stosuje się on do regulaminu lub łamie ogólnie przyjęte normy społeczne. Niedopuszczalne jest: - przeszkadzanie innej osobie podczas pracy z prowadzącym zajęcia - pozostawianie psa bez kontroli (poza pracą pies ma być trzymany w samochodzie/klatce. W przypadku spaceru lub przerwy poza klatką- obowiązkowe zapięcie na smycz) - nie sprzątanie nieczystości po swoim psie - przebywanie z wokalizującym psem w pomieszczeniu, w którym ćwiczą inni - nachodzenie na innych uczestników i ich psy w ciągach komunikacyjnych

5) Organizator zachowuje również prawo do odsunięcia uczestnika od zajęć jeśli używa on wobec psa przemocy lub kondycja psa budzi wątpliwości.

6) Uczestnik zobowiązuje się do: a) stosowania się do porad i poleceń osoby prowadzącej zajęcia b) nieutrudniania pracy osobie prowadzącej c) nieutrudniania ćwiczeń innym uczestnikom.

7) Uczestnik ma prawo odstąpić swój udział w zajęciach osobie trzeciej tylko za zgodą i wiedzą organizatora.

Opłata za zajęcia nie podlega zwrotowi za wyjątkiem pkt 3 niniejszego regulaminu.

9) Udział w seminarium oznacza równoczesną zgodę z postanowieniami niniejszego regulaminu.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.