Szczeniaczkowo - zrób tak, by mu się chciało!

Szczeniaczkowo - zrób tak, by mu się chciało!

80   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Szczeniaczkowo - zrób tak, by mu się chciało!

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Błonia Zabierzowskie, ul. Stanisława Kmity, 32-080, Zabierzów, Poland

Datum

Datum
10 Februar, 2018
Start
9.00
Ende
12.00

Szczeniaczkowo - zrób tak, by mu się chciało!

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom ogłaszamy kurs nazywany potocznie Szczeniaczkowem!

Szczeniaczkowo skierowane jest do psów w wieku 4-8 miesięcy, oraz do ich przewodników, którzy chcą się nauczyć obsługiwać te małe ciałka!

Program: -praca w grupie na i bez smyczy -motywacja do pracy na smaki i zabawki - zrób tak by to Twój pies chciał z Tobą pracować -nauka wymiany zabawek i skarmiania podczas pracy -nauka własnego psa, czyli kiedy skończyć pracę -socjalizacja z różnymi powierzchniami -elementy fitpaws i brainwork -podstawy agility takie jak omijanie oraz tunel -nauka podstawowych komend takich jak siad, zostań, do mnie (szeroko pojęte podążanie za przewodnikiem)

Kurs obejmuje 6 zajęc.

4 pierwsze odbywać się będą na terenie Błoń Zabierzowskich (plac treningowy), ostatnie 2 zajęcia odbędą się w bezpiecznym terenie (miejsce zostanie ustalone wspólnie, jednak będą to okolice północnego Krakowa lub w rejonie Zabierzowa)

Zajęcia odbywać się będą 1 raz w tygodniu w sobotę lub w niedzielę o 9. Zajęcia głównie będą odbywać się w soboty, jednak ze względu na brak przewidywalności pogody, jako możliwość odrabiania zajęc przyjmujemy niedziele!

W środku kursu, planowany jest dłuższy odstęp czasu, na przepracowanie na spokojnie zagadnień poruszanych na kursie. Planowane terminy zajęc: 10 luty - sobota 17 luty - sobota 24 luty - sobota przerwa na przepracowanie zagadnień w domu 10 marca - sobota 17 marca - sobota 24 marca - sobota

Koszt kursu: 400 zł (możliwość płatności w ratach)

Ilość miejsc: 4 (minimum 2 pary)

Zajęcia będą trwać około 1,5h

Prowadząca: Zuza Turecka, instruktor agility, czynna zawodniczka zawodów. Bierze udział w licznych seminariach na temat, szkoleń psów, ich zachowań, sztuczek, fitpaws oraz brainwork w całej Polsce i poza jej granicami! Ma na koncie wiele sukcesów ze swoimi psami: Kropką, Kohim oraz najmłodszą Pixie, która już z powodzeniem również startuje w zawodach! :)

Zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSemWACbUm58r2OWEvE1faBbK7ojfnmkfzSzYG6FyP9jWtqolQ/viewform

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest zapłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł do dnia 25 stycznia br

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.