Tréning pretekárskeho prostredia - Január

Tréning pretekárskeho prostredia - Január

73   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Tréning pretekárskeho prostredia - Január

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Psie centrum Pozitiv, Jarmočná 2, 04001, Kosice, Slovakia

Datum

Datum
20 Januar, 2018
Start
9.00
Ende
18.00

Tréning pretekárskeho prostredia - Január

Pozývame Vás na tréning pretekárskeho prostredia, ktorý preverí čo viete a čo ešte potrebujete dotrénovať. Tréning je určený pretekárom, pokročilým aj začiatočníkom. Pre začiatočníkov sme pripravili dva behy s tunelíkmi. Ostatné kategórie si budú môcť zabehnúť 4 parkúry. Pre kategóriu pretekárov budú pripravené dva behy Open agility a dva Open jumpingy. Pre kategóriu pokročilí budú pripravené 4 jumpingy. Podujatie sa uskutoční v kynologickej hale Psieho centra Pozitiv. Tréningový priestor má rozmery 12mx18m a je pokrytý kvalitnou umelou trávou. Sú tretie zo série tréningových pretekov, ktoré sa uskutočňujú pravidelne každý mesiac počas celej zimy.

Registrácia možná v tomto formulári https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciiSB-YJI_JbDZpLJIVVqiWGaDu8jdJHqVW8fK96FdKCkxcA/viewform

Rozhodkyňa: Annamária Borovská

Cena 10€ / 1.pes, 8€ / 2.pes, príp. ďalší pes rovnakého psovoda Cena pre začiatočnikov 5€ / 1.pes i ďalší

Začiatok podujatia pre začiatočníkov od 8:45-8:55 registrácia 9.hod. prehliadka parkúru Počet tímov je obmedzený: max. 15 tímov

Začiatok podujatia pre pretekárov od 9:50-10:00 10:10 prehliadka parkúru Počet tímov je obmedzený: max. 15 tímov

Začiatok pre pokročilých od 13.30-13:40 registrácia 13:45 prehliadka parkúru Počet tímov je obmedzený: max 15 tímov

Každý tím má možnosť zabehnúť parkúr iba raz. Budú zapisované trestné body a čas, výsledky sa však nebudú vyhodnocovať. Na parkúre nie je povolené jedlo ani hračky, nakoľko sa jedná o trénovanie pretekárskeho prostredia. Psíka je možné odmeniť až po dobehu, mimo parkúru. Pretekári budú mať nastavené skokové prekážky v klasickej výške jednotlivých veľkostných kategórií. Pre pokročilých bude nastavená najnižšia možná výška, ktorá je určená pre preteky. V parkúroch pretekárov môžu byť použité všetky prekážky. U pokročilých môžu byť použité skokovky, tunely a diaľka. Začiatočníci budú mať tunely a na začiatku a konci parkúru bočnice bez stredových tyčiek.

V prípade záujmu Vám beh môže zhodnotiť tréner Psieho centra POZITIV. Požiadavku na zhodnotenie behu je potrebné vopred nahlásiť, aby tréner beh sledoval.

Záujemcom prosíme o vyplnenie prihlášky. Poplatok uhraďte do 15.1.2018 na číslo účtu SK1083300000002400525067 Platba na mieste nieje možná!!!

V hale je k dispozícii WC, voda. Prosíme všetkých, aby každý psík mal svoju klietku. V hale nie je možné psíka nikde uväzovať. Pri príchode do haly prosíme, aby ste mali psíka na vodítku a strážili si ho, aby sa nevyvenčil vo vnútorných priestoroch. Odporúčame venčiť pred a po každom behu vonku, mimo haly a dodržiavať ceduľky na súkromných pozemkoch.

Veríme, že si tréningové preteky spoločne užijeme a spríjemníme dlhé zimné obdobie. Tešíme sa na všetkých.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.