Tropienie sportowe z Agnieszką Filar 28-29.04.2018 r

Tropienie sportowe z Agnieszką Filar 28-29.04.2018 r

31   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Tropienie sportowe z Agnieszką Filar 28-29.04.2018 r

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Merdu-Merdu, Nowa Mała Wieś 21, 05-155, Leoncin, Poland

Datum

Datum
28 April, 2018
Start
9.00
Ende
18.00

Tropienie sportowe z Agnieszką Filar 28-29.04.2018 r

Zapraszam na weekend pod znakiem tropienia sportowego. Seminarium poprowadzi Agnieszka Filar.

O PROWADZĄCYM Szkoleniem i pracą z psami zaczęłam się interesować w roku 2006, kiedy to rozpoczęłam swoją przygodę z początkowo amatorskimi treningami w kierunku IPO. Zaowocowało to zdaniem egzaminu IPO z moją suką ca de bou w roku 2010, co uczyniło ją jedynym wówczas psem tej rasy w Polsce ze zdanym egzaminem użytkowości. Od lat brałam udział w zawodach typu pitbull show z moim drugim psem. Przez lata współpracowałam ze szkoleniowcami z Polski i Czech. Po odejściu Ebry, wybrałam kolejną sukę tej samej rasy. W roku 2014 na dobre zaraziłam się pasją tropienia sportowego, dzięki v-ce Mistrzowi Świata IPO-FH, Karelowi Kovacowi, pod którego okiem przeszłam szkolenia. W ciągu trzech sezonów przeszłam z Esperą od zera do najwyższego poziomu IPO-FH kwalifikując się do drużyny na Mistrzostwa Świata. Początkowo moja suka nie rokowała dobrze w pracy węchowej, a ja nie miałam metod ani warsztatu. Trenować systematycznie zaczęłam w marcu 2014, w październiku zadebiutowałyśmy na Mistrzostwach Polski otrzymując 88 pkt w Fpr 1 i 95 w Fpr2 wygrywając tę konkurecję. Kolejne starty były stabilne i bardzo szybko udało nam się przejśc do dalszych kokurencji: listopad 2014: II vice Mistrz Lubelszczyzny Fpr3, 93 pkt, Najmłodszy Pies Fpr3, kwiecień 2015: Fpr3, 91 pkt (bez 1 przedmiotu), lok.5, wrzesień 2015: Fpr3 Mistrz Lubelszczyzny, 96,5 pkt, Najlepsza Suka Zawodów, listopad 2015: FH1 93 pkt, lokata 1; listopad 2016: IPO-FH 91/94, lok. 3 wród polskich zawodników, kwalifikacja na Mistrzostwa Świata IPO-FH 2017 jako zawodnik rezerwowy. Espera podczas swoich startów nie ukończyła śladu tylko raz, ze względu na chorobę. Praca z Esperą w śladach nauczyła mnie więcej, niż jakakolwiek inna aktywość z psami. Brałam udział w szkoleiach, seminariach z zawodnikami na temat pracy węchowej, ale żadne z nich nie nauczyło mnie tyle, co obserwacja własnego psa: cierpliwości, spokoju, opanowania i umiejętności panowania nad emocjami podczas pracy na śladzie, myślenia podczas planowania treningu i poszanowania dla tego, jaki jest mój pies. Espera startuje również w obedience, do startów przygotowuję ją samodzielnie, aktualnie pozostał nam jeden start do przejścia do klasy trzeciej. Kilkukrotnie stawała na podium (klasa 0, klasa 1, klasa 2).

Od roku 2014 lat należę do Grupy Szkoleniowej Psów Lublin- przyjacielskiej Grupy, która składa się z wspaniałych pasjonatów psiego sportu działającej przy lubelskim Oddziale ZKwPl. Od kilku lat zaczęłam sama udzielać się jako trener. W 2016 roku założyłam własną szkołę: ENERGIA PSA Centrum Kynologiczne, moi kursanci zaczynają odnosić pierwsze sukcesy. Chętnie pracuję z psami różych ras i charakterów, lubię odajdować potencjał. Uważam, że trenować można z psami wszelkich maści i gabarytów. W międzyczasie ukończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, w roku 2015 otrzymałam tytuł lekarza weterynarii oraz fizjoterapię psów i kotów w warszawskim Studium Fizjoterapii Zwierząt. Obecnie jestem również przewodnikiem młodego użytkowego owczarka niemieckiego, który przygotowuje się do startów w IPO. Oprócz szkolenia fascynują mnie fizyczne możliwości i użytkowość psów. Przez lata pracy z psami oraz dzięki uczestnictwu w zawodach siłowych i sprawnościowych typu Pitbull Show w różnych krajach Europy (Polska, Czechy, Litwa), udało mi się posiąść wiedzę na temat treningu fizycznego, suplementacji, diety psów sportowych i użytkowych, przygotowywanych do pracy.

KIEDY 28 - 29.04.2018 r

GDZIE Nowa Mała Wieś 21 https://goo.gl/maps/bZeEG82CyDq

Istnieje możliwośc nocowania na miesjcu - proszę o kontakt. Istnieje możliwość w pomocy z transportem - proszę o kontakt.

ILOŚĆ MIEJSC - 10 osób z psami na dzień, - obserwatorzy - bez limitu, ale w granicach rozsądku ;)

KOSZT - uczestnik z psem 250 zł/ 2 dni, 150 zł/ 1 dzień - obserwator 130 zł/ 2 dni, 80 zł/1 dzień

ZAPISY https://goo.gl/forms/EHj2z4rurcKmienC3

- warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest akceptacja regulaminu oraz uiszczenie stosownych opłat w wyznaczonych terminach, - wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Rezerwacja miejsca nastąpi po wpłacie bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 50% kwoty za uczestnictwo na konto organizatora, w ciągu 14 dni od otrzymania potwierdzenia zgłoszenia.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.