Vedenie cez pochopenie s Markétou Kelbelovou

Vedenie cez pochopenie s Markétou Kelbelovou

64   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender
Vedenie cez pochopenie s Markétou Kelbelovou

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Jarmočná 2, 040 01 Košice, Slovenská Republika

Datum

Datum
17 Februar, 2018
Start
9.00
Ende
13.00

Vedenie cez pochopenie s Markétou Kelbelovou

Chcete zlepšit svoje vedenie na parkúre? Skáče Váš psík zle? Zhadzuje? Nevníma Váš pes na parkúre? Máte často diskvalifikácie v parkúre?

Práve pre Vás je ideálny tento intenzívny 4 hodinový tréning zameraný na prácu psa, prácu psovoda a spoločnú prácu tak, aby ste agility rozumeli obaja.

Čo budeme preberať? Prečo robiť skokovú techniku a ako pri nej zvýšiť kritéria pre lepšie vedenie. Ukážeme si veľmi zrozumiteľný fínsky systém vedenia, vďaka ktorému si hneď na mieste budete so psíkom na parkúre lepšie rozumieť. Špeciálne cvičenie pre lepší kontakt. Načasovanie v parkúre. Ako a kedy dať signál, keď mám rýchleho psíka. A kedy dávať povely. Verím, že sa Vám tréning bude páčiť.

Tréning sa uskutoční 17.2.2018 V kynologickej hale Psieho centra POZITIV ul. Jarmočna 2, Košice Čas: 9-13 hod. Max. počet účastníkov: 10 tímov Vhodné pre pokročilých a pretekárov. Tréner: Markéta Kelbelová, dlhoročná skúsená trénerka a pretekárka, pracuje najmä s problémovými psíkmi a v tréningu nastavuje postupné kritéria jak pre psíka tak pre psovoda. Vďaka tomu je tréning zrozumiteľný a má jasné pravidlá. Členovia tímu POZITIV majú na pretekoch skvelé výsledky, ktoré dokazujú skvelými zónami, ťažkými nábehmi do slalomu ale aj krásnym kontaktom v parkúre. So svojimi psíkmi behala v kategórii LA2 a LA3, 2x sa zúčastnila na Majstrovstvách sveta, pravidelne sa vzdeláva u tých najlepších trénerov a pretekárov sveta. V súčasnosti preteká so svojim odchovom border colliou Calf Dozer Unis Kynopolis v kategórii LA3.

Cena za tento jedinečný tréning je 30€ Pre členov POZITIV 20€

V prípade ak zaplatíte na účet do 12.1.2018 je cena tréningu 25€, po tomto termínu je cena 30€.

Záujemcom prosíme o vyplnenie prihlášky. Platbu prosím uhradiť do 14.2.2018 na číslo účtu SK1083300000002400525067 Platba na mieste nie je možná!!!

V hale je k dispozícii WC, voda. Prosíme všetkých, aby každý psík mal svoju klietku. V hale nie je možné psíka nikde uväzovať. Klietky budú umiestené vo vyhrievanej miestnosti, takže psíky budú v teple. Pri príchode do haly prosíme, aby ste mali psíka na vodítku a strážili si ho, aby sa nevyvenčil vo vnútorných priestoroch. Odporúčame venčiť pred a po každom behu vonku, mimo haly a dodržiavať ceduľky na súkromných pozemkoch.

Tešíme sa na všetkých.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.