Zoofarmakognozja stosowana - Barbara Oczujda

Zoofarmakognozja stosowana - Barbara Oczujda

56   0   2   0   0   0
Kommentare (0)
Veranstalter bewerten
Kalender

Unterkategorie - Rund um Dein Tier

Tierart

Details

Adresse
Positive Dog, Kwidzyńska 4, Wroclaw, Poland

Datum

Datum
21 April, 2018
Start
10.00
Ende
17.00
Datum
22 April, 2018
Start
10.00
Ende
17.00

Zoofarmakognozja stosowana - Barbara Oczujda

Zapraszamy na niezwykły wykład. Wykład przeznaczony jest dla każdego, kto dba o zdrowie swojego pupila. Dowiecie się, jak w niekonwencjonalny sposób pomóc psu w stresie, jak poprawić jego ogólne zdrowie i w jaki sposób pies wykorzystuje tę metodę do samoleczenia.

Prowadząca – Barbara Oczujda Odkąd pamiętam temat zwierząt i natury był bliski mojemu sercu. Teraz jednak nie jestem już tylko biernym obserwatorem, ale czynnie pomagam ludziom i zwierzętom. Ostatecznie, do podjęcia tego kroku przekonał mnie mój mąż, który uświadomił mi jak wielką radość sprawia mi moje hobby. Nasz pies, Szakal, przyłożył do tego swoją łapę i jest nieocenioną pomocą oraz nauczycielem. Moja pasja to kombinacja leczenia naturalnego, odpowiedniej diety i aktywności fizycznej. Od ponad roku studiuję i stosuję zoofarmakognozję stosowaną, czyli metodę samoleczenia z wykorzystaniem ekstraktów roślinnych, ziół i innych substancji występujących w przyrodzie.

Zoofarmakognozja stosowana (Applied Zoopharmacognosy) Opracowana przez Caroline Ingraham metoda leczenia, której celem jest dostarczenie zwierzęciu potrzebnych, naturalnych specyfików do przywrócenia zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Bardzo ważne jest, aby oferować “leki” zwierzęciu i odczytywać jego reakcje, gdyż to ono prowadzi terapeutę przez cały proces. Jeśli tylko zaufamy zwierzęciu i prawidłowo zinterpretujemy jego reakcje, dowiemy się jaki specyfik, w jakiej ilości oraz jak i gdzie zaaplikowany jest tak naprawdę potrzebny. Lekami są przede wszystkim ekstrakty roślinne (olejki eteryczne, maceraty, oleje), zioła, minerały i inne substancje występujące w przyrodzie.

Dla kogo warsztaty? Na wykład i sesję pokazową może przyjść każdy pasjonat ziołolecznictwa i psów, również osoby szukające innej metody niesienia pomocy. Prosimy o zachowanie szacunku dla innych przybyłych i prowadzącej, szczególnie podczas sesji pokazowej z żywym psem. Czas na pytania został przewidziany na zakończenie i będzie możliwie długi, aby maksymalnie zaspokoić Państwa żądne wiedzy umysły.

PLAN: Dzień 1 1. Applied Zoopharmacognosy (AZ) / Farmakognozja Stosowana - co to jest i skąd się to wzięło? 2. Lekarstwo, trucizna, czy pokarm? 3. BHP w AZ. 4. „Z czym to się je?” - czyli co i jak stosujemy w AZ. 5. Plusy i minusy AZ. 6. Teoria sesji leczniczej z przykładami (schemat oferowania, reakcje zwierzęcia, ile sesji).

Dzień 2 1. Grupowanie leków - infekcje - rany - ból - układ trawienny - układ moczowy i rozrodczy (hormony płciowe) - układ ruchu - skóra - problemy behawioralne 2. Grupy targetowe, historie, przykłady - psy schroniskowe/zaniedbane - psy sportowe/pracujące - psy domowe 3. Q&A, dyskusja, inne

Zapisy: https://goo.gl/forms/C2ZwwxwtBRuakhCn2 lub telefonicznie 602 723 706, po otrzymaniu zgłoszenia zostaną wysłane szczegółowe informacje dotyczące płatności.

Koszt: 320 zł (dwa dni) rezerwacja nastąpi po dokonaniu wpłaty najpóźniej 7 dni od otrzymania maila. Wykład odbędzie się we Wrocławiu w hali POSITIVE DOG, ul. Kwidzyńska 4, ilość miejsc ograniczona.

W cenie pakiety dla uczestników, które będą zawierały m.in. tłumaczenie nazw, dane kontaktowe Basi oraz Caroline, adres sklepu z ziołami i olejkami. Serwis kawowy i poczęstunek.

Karte

Start/Ziel tauschen

Benutzer-Kommentare

Es gibt noch keine Benutzer-Kommentare.
  • Haben Sie schon ein Konto?
Bitte registrieren Sie sich oder Sie sich ein, um einen Kommentar abzugeben.